FRONTY MEBLOWE

Akrylowe

Fronty stanowią rozwiązanie praktyczne i uniwersalne. Ta opcja to propozycja dla pomieszczeń, gdzie przoduje stonowany styl. Nie odbijają światła, dzięki czemu dają stonowanego oraz spokojnego charakteru dużym powierzchnią.

Zobacz więcej →

Fornirowane

Obok tradycyjnych dębów, znajdziemy egzotyki oraz forniry vintage, pokazujące naturalne piękno starego drewna. Każda dostępna w naszej ofercie płyta fornirowana z tej kolekcji została wykonana z niezwykłą precyzją i dbałością o najmniejsze detale, cechując się wyjątkową estetyką.
Zobacz więcej →

Lakierowane

Fronty lakierowane to produkt dla najbardziej wymagających klientów, szukających elegancji, nowoczesności w aranżacji wnętrz, a zarazem praktyczności i trwałości. Bazą frontów jest płyta wiórowa, na którą nałożona jest warstwa akrylu.

Zobacz więcej →

Fronty akrylowe

Fronty akrylowe MAXGLOSS są najnowszym produktem będącym alternatywą dla frontów
lakierowanych w meblarstwie. Powierzchnia frontu jest odporna na działanie promieniowania UV,krawędzie są wodoodporne, a kolorystyka jest w pełni powtarzalna.

Fronty MDF/PCF

Wśród nich znajdują się produkty z wykończeniem lakierowanym, akrylowym oraz fornirowanym. Oferowane przez nasze hurtownie fronty kuchenne czy łazienkowe z całą pewnością sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Zobacz więcej →

Panele dekoracyjne VoiceTec

Panele ozdobne i dekoracyjne VoiceTec charakteryzują się dużą wszechstronnością. Dzięki swej wyjątkowej strukturze
i percepcji dotykowej zapewniają wspaniałą atmosferę oraz gwarantują dużą kreatywność.
Zobacz więcej →