Showroom – Wzorcownia

Firma Korner Sp. z .o.o., która od wielu lat specjalizuje się w kompleksowej obsłudze rynku meblarskiego i wnętrzarskiego otworzyła w galerii handlowej Home Concept w Katowicach swój pierwszy Showroom - Wzorcownię Korner Design, gdzie na ponad 100 metrach prezentuje starannie wyselekcjonowane produkty i wysokiej klasy materiały przeznaczone do mieszkań i pomieszczeń usługowych - hoteli, restauracji, obiektów deweloperskich.

Podczas wizyty w tym miejscu będzie można zobaczyć materiały z bliska, poczuć ich struktury

dobrać kolorystykę i zdecydować, które z nich najlepiej pasują do Państwa koncepcji, a to wszystko w zasięgu ręki.

Co nas wyróżnia?

Przestrzeń Korner Design to Showroom i Wzorcownia w jednym!

Showroom - czyli wyjątkowe miejsce ekspozycyjne, Wzorcownia - to przyjazne miejsce do kreatywnej pracy z produktami i dekorami, które mamy w ofercie. Jest to przestrzeń łącząca projektantów, architektów, producentów, dystrybutorów, majsterkowiczów, a przede wszystkim miłośników pięknych wnętrz.

„Przygotowaliśmy wiele ciekawych rozwiązań, jak chociażby creative materials boards, które można aranżować według własnych potrzeb od razu na miejscu, co z pewnością pozwoli podjąć decyzję, które materiały, kolory lub struktury wybrać.
Posiadamy bogatą kolekcję płyt meblowych – imitujących struktury drewniane, naturalne tkaniny, kamienie, betony, a także metal. Sięgamy po naprawdę nowoczesne, atrakcyjne wzornictwo, wpisujące się w najnowsze trendy. W tym celu rozszerzyliśmy ofertę o produkty Skin – wyjątkowe powierzchnie dekoracyjne opracowane przez włoskiego projektanta Stefano Adriani.
Są to głębokie struktury 3d o przepięknej, wyważonej kolorystyce, które wzbudzają duże zainteresowanie" - mówi Jarosław Nowak Koordynator ds. Wdrożeń w Korner Design.

"Dążymy do tego, aby materiały do produkcji mebli oferowane przez Korner Design sprzedawały się dzięki rekomendacji architektów, czyli najbardziej wymagających i świadomych uczestników rynku, a przede wszystkim spełniały oczekiwania współczesnych użytkowników" - mówi Marcin Skibiński Członek Zarządu firmy Korner, który zdecydował o wyborze tego miejsca.

Naszym Partnerem Strategicznym jest firma PFLEIDERER. Prowadzimy autoryzowaną sieć sprzedaży produktów tej firmy. W Shoowromie prezentujemy wiele nowości wprowadzonych przez nich w ostatnich miesiącach np. kolekcję cienkich blatów z kolekcji Duropal Compact, płyty meblowe Primeboard stosowane w zabudowach kuchennych, oraz płyty Exterior wyjątkowo odporne na warunki atmosferyczne.

W ofercie mamy także płyty, blaty meblowe i obrzeża firmy Rehau, jak chociażby wyjątkową kolekcję Rauvisio Crystal i Brilliant, zestawy szufladowe, prowadnice i oświetlenie firmy Sevroll i GTV - naszych głównych partnerów handlowych. Oczywiście na życzenie Klienta możemy dotrzeć do wielu innych dostawców, jeśli zaistnieje taka potrzeba.

Przyjazna i funkcjonalna przestrzeń.

Showroom jest wyposażony w elementy inteligentnego domu, dostarczone przez firmę Luksystem. Dzięki specjalnie stworzonej aplikacji mobilnej na miejscu będzie możliwość zobaczenia w praktyce działające rozwiązania SmartHome. Za pomocą jednego przycisku można stworzyć miłą atmosferę pomieszczenia, sterować multimediami lub automatyczne przesłonić okna. To tylko niektóre funkcje, które oszczędzą nasz czas i zapewnią komfort.

Showroom Korner Design został zaprojektowany tak, aby zapewnić projektantom i architektom możliwość kreatywnej pracy. Mając to na uwadze, przestrzeń została podzielona na specjalne strefy ekspozycyjne takie jak: strefa kuchni, strefa łazienka, proptypownia, gdzie prezentujemy pojedyncze meble wykonane na bazie produktów, które oferujemy w sprzedaży.
Powstała też „strefa dialogu i inspiracji” w której stanął duży stół – przestrzeń przeznaczona do pracy. Zależy nam, aby to przy nim powstawały ciekawe koncepcje, wymiana myśli i pomysłów między projektantami, a ich Klientami. Mamy nadzieję, że to miejsce będzie pulsowało twórczą energią i dołożymy wszelkich starań, aby było przyjazne i funkcjonalne. Bardzo zależy nam na opinii naszych Klientów, co warto zmodyfikować, ulepszyć, po prostu wsłuchiwać się w ich potrzeby” - mówi Anna Stępkowska dyr. ds. projektów w Korner Design.

Nieustannie pracujemy nad udoskonalaniem i rozwijaniem naszych usług, dlatego Showroom – Wzorcownia Korner Design, ma być miejscem integrującym środowiska twórcze, biznesowe, a także naukowe, w tym celu planujemy cykliczne warsztaty i spotkania z ekspertami, szkolenia, i prezentacje produktowe. Najbliższe już w listopadzie. Zapewniamy pyszną kawę, katalogi, próbniki, istnieje także możliwość wypożyczenia dekorów w większym formacie.

Naprawdę warto do nas zajrzeć.

Zapraszamy serdecznie do galerii handlowej Home Concept w Katowicach przy alei Roździeńskiego 191 oraz śledzenia facebooka Korner Design i naszych partnerów.

Korner Design.

Korner Design jest submarką firmy Korner Sp. z o.o., która od wielu lat specjalizuje się w kompleksowej obsłudze rynku meblarskiego i wnętrzarskiego.

Głównym celem Korner Design jest budowanie „platformy sieciującej” integrującej środowiska twórcze, biznesowe i naukowe oraz tworzenie wyselekcjonowanej oferty produktowej.

Korner Design angażuje się również w działania kultury. Współpracuje ze znanymi instytucjami i uczelniami artystycznym m.in. Akademią Sztuk Pięknych we Wrocławiu.

Showroom Katowice


Galeria handlowa Home Concept

40-315 Katowice
Al. Roździeńskiego 191, lokal 56

Godziny otwarcia:

Kontakt:
tel.: 666 867 908
e-mail: katowice@korner.pl

Dyrektor Regionu:
Artur Dłubak
tel.: 784 098 250
e-mail: a.dlubak@korner.pl

Galeria zdjęć