AKCESORIA MEBLOWE

Zawiasy

Wysoki komfort regulacji i montażu oraz niezawodne działanie i atrakcyjne wzornictwo. Z zawiasem każde drzwi działają niezawodnie. Dla klientów, którzy lubią energicznie zamykać drzwi, można uzupełnić funkcjonalne ciche i delikatne zamknięcia.
Zobacz więcej →

Prowadnice

Sprawdzone prowadnica rolkowa i wypróbowana technika. Niewiele komponentów umożliwia realizację obszernego programu konstrukcji meblowych. Dla trwałości szuflad z drewna.
Zobacz więcej →

Solidnie wykonanych akcesoriów do nowoczesnych mebli

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom klientów, w asortymencie naszych hurtowni posiadamy szeroki wybór solidnie wykonanych akcesoriów do mebli. Są to produkty, które pozwalają na bezproblemowe tworzenie funkcjonalnych sprzętów przeznaczonych do kuchni, łazienek, salonów, sypialni, przedpokojów, biur itp. Nasza oferta obejmuje wyroby pochodzące wyłącznie od znanych i sprawdzonych producentów takich jak, chociażby GTV, BLUM, Gamet, Rejs, NOMET.

Szuflady

Nasz system szuflad charakteryzuje się prostym designem i wybitnie wysokim komfortem ruchu. Minimalizm ten został już wielokrotnie wyróżniony na całym świecie.

Zobacz więcej →

Systemy Przesuwne

System cechuje prosta konstrukcji składająca się jedynie z trzech elementów głównych: wózków dolnych, prowadników górnych, oraz jednego rodzaju toru. Idea zastosowania jednego, uniwersalnego toru, zamiast dwóch: górnego i dolnego, ogranicza koszt produkcji drzwi.
Zobacz więcej →

Oświetlenie

Nowoczesne oświetlenie przyjmuje wiele form. Jest to zarówno pojedyncze lampki w różnych oprawach, jak i taśmy LED. Mocowanie do mebli od spodu sprawia, że są one dyskretne i eleganckie.

Zobacz więcej →

Akcesoria do szafek

W naszej ofercie znajdziesz m.in. takie akcesoria do mebli jak zawiasy, uchwyty, wieszaki, zestawy szufladowe, czy zaślepki, prowadnice, podnośniki, nóżki, a nawet baterie kuchenne. Ponadto posiadamy szeroki wybór oświetlenia, które doskonale nadaje się do doświetlania blatów czy przestrzeni roboczych. Proponujemy rozwiązania zarówno nowoczesne, jak i klasyczne, które z łatwością można wkomponować praktycznie w każde wnętrze.

Nogi, nóżki, stopki

W dziale nogi do mebli zostały umieszczone nogi standardowe, przeznaczone do montażu w meblach, szafkach, ławach, stolikach i innychW ofercie posiadamy również nogi meblowe wykonane z metalu. Nogi mogą być bejcowane lub lakierowane lakierem bezbarwnym lub na dowolny kolor.
Zobacz więcej →

Uchwyty, wieszaki

Haki, haczyki, wieszaki i rozmaite uchwyty to detale, które w większości wnętrz odgrywają istotną rolę. Pomagają nam uporządkować przestrzeń i uczynić ją jeszcze bardziej funkcjonalną.

Zobacz więcej →

Podnośniki

Podnośnik jest przeznaczony do dużych i wysokich, dwuczęściowych frontów. Takie rozwiązanie oferuje dużą różnorodność planowania i projektowania zapewniając przy tym bezpośredni dostęp do wnętrza szafki, komfort obsługi użytkownika kuchni.
Zobacz więcej →