PŁYTY MEBLOWE

Drewnopodobne

Dekory drewnopodobne od lat wiodą prym wśród najczęściej wybieranych rozwiązań w znanych nam powszechnie meblach czy aranżacjach wnętrz. Odcienie tworzące skandynawski nastrój, ciepłe drewno oddające obraz luksusu lub absolutny minimalizm to tylko niektóre oblicza oferowanych dziś dekoracji drewnopodobnych.

Zobacz więcej →

Unikolory

Unikolory – to jednobarwna, chromatyczna paleta ukazująca szerokie spektrum kolorów. Od cieszącej się dużym zainteresowaniem bieli poprzez designerskie odcienie szarości po różnorodną paletę barw.
Zobacz więcej →

Fantazyjne

Fantazyjne - dekory śmiałe, wyraziste w swej strukturze, idealne do nowoczesnego wnętrza. Dla tych, którzy cenią ekspresję we wszystkich aspektach swojego życia.

Zobacz więcej →

Kamień akrylowy

Wysokiej jakości kamień akrylowy, charakteryzujący się dużą odpornością na uderzenia oraz wpływ środków chemicznych. Dzięki swojej gładkiej powierzchni nie wchłania wody i można go w łatwy sposób naprawić lub odnowić bez konieczności demontażu.
Zobacz więcej →

Premium - SKIN

Włoska kolekcja płyt meblowych SKIN, to klasa, elegancja i najwyższa jakość, która nie naśladuje tego co już jest na rynku ale wskazuje nowe trendy. Dekoracje płyt meblowych pozwalają na swobodne zestawianie ich ze sobą oraz z innymi materiałami takimi jak: kamień, szkło, metal czy tkaniny.

Zobacz więcej →

Lakierowane

W ofercie proponowana jest gama kolorów i struktur, wiernie oddających naturalne piękno, a także percepcję dotykową materiału taką jak w środowisku naturalnym. Stylowe, odporne, trwałe to tylko niektóre cechy innowacyjnej płyty pokrytej wielowarstwową powłoką lakierniczą.

Zobacz więcej →

Surowe

Wybór dekoracji, struktur, wzorów zastosowanych materiałów w aranżacji pewnej przestrzeni powinienzamykać się w spójną całość. Drewnopochodne surowe płyty meblowe takie jak płyta wiórowa, płyta MDF czy HDF oraz sklejka od lat znajdują szerokie zastosowanie w branży meblarskiej
Zobacz więcej →