PŁYTY BUDOWLANE

Produkty STEICO

STEICO to szeroka paleta materiałów izolacyjnych z naturalnego włókna drzewnego oraz niezwykle wytrzymałe i zarazem lekkie belki dwuteowe na konstrukcję ścian, dachów czy stropów. Nasze ekologiczne produkty budowlane pozwalają na projektowanie oraz budowę domów w standardzie energooszczędnym, w tym również w standardzie pasywnym. Rozwiązania dla budownictwa oferowane przez STEICO otrzymały prestiżowy certyfikat, wydawany przez Niemiecki Instytut Budownictwa Pasywnego.
STEICO →

Płyta Wiórowa

Posiadają atesty higieniczności E1 i certyfikat FSC® (FSC® C120944) oraz wytwarzane są ze specjalnie przygotowanych cząstek drzewnych, które są następnie sprasowane pod wpływem odpowiednio dużego ciśnienia i wysokiej temperatury z dodatkiem wiążących żywic i kleju syntetycznego.
Zobacz więcej →

Płyta budowlana

Sprawdzony na rynku materiał – wilgocioodporna drewnopochodna Płyta Budowlana MFP®. Szerokie spektrum zastosowań na każdym etapie budowy lub remontu – od fundamentu aż po dach. Technologiczna innowacyjność, konkurencyjna cena, doskonała jakość i parametry MFP® zostały docenione przez profesjonalistów oraz inwestorów.
Płyta MFP → Płyta MFP Szalunkowa →

Płyta OSB

Płyta OSB – to w rozwinięciu Oriented Strand Boards, w tłumaczeniu – płyta o ukierunkowanych wiórach płaskich. Jest produktem drzewnym, płaskoprasowaną płytą OSB trójwarstwową, która składa się z prostokątnych wiórów płaskich , które pod wpływem wysokiego ciśnienia i temperatury

Płyta OSB → Płyta OSB Ognioodporna →

Płyta BETONYP

Płyty wiórowo-cementowe są produkowane zgodnie z normą EN 634-2. Wióry sosnowe są wiązane cementem portlandzkim i innymi komponentami klejącymi w warunkach wysokiego ciśnienia. Duża gęstość i budowa płyty zapewniają jej doskonałe właściwości ognioodporne.
Zobacz więcej →

Płyty Izolacyjne AGEPAN

AGEPAN DWD PROTECT został zmodyfikowany i dzięki zoptymalizowanej ochronie powierzchni oferuje przetwórcy więcej bezpieczeństwo w kontakcie z wilgocią.Nowy AGEPAN DWD protect stanowi przyjmujące obciążenie usztywniające oszalowanie zabezpieczające przed zaginaniem i przechylaniem i jest stosowany jako druga warstwa prowadząca wodę.

Zobacz więcej →