Wyróżnij się, osiągnij sukces!

Najnowsze trendy w meblarstwie i wyposażeniu wnętrz

To hasło konferencji Korner Design dla branży meblarskiej, która odbyła się 20 marca w Restauracji Metalurgia. Współorganizatorami konferencji była Firma KORNER oraz Miasto Radomsko. Konferencję otworzyli Prezydent Radomska Jarosław Ferenc oraz Krzysztof Widawski właściciel firmy Korner.

Idea i strategia marki Korner Design zaprezentowane przez projektantów z Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu Annę Stępkowską i dr Jarosława Nowaka stanowiły doskonałe wprowadzenie do najnowszych trendów w branży meblarskiej. Zaprezentowali platformę sieciującą Korner Design, która powstała w ramach doktoratów wdrożeniowych i służy do budowania relacji partnerskich pomiędzy producentami mebli, stolarzami, projektantami czy architektami.
Avocado (U19503)
Orzech Wisconsin (R30148), Labrador (U19008)
Avocado (U19503), Szary Jasny (U1188), Dąb Olejowany (R20348)
Emanuele Bon przedstawiciel włoskiej firmy Fantoni Group przedstawił zalety innowacyjnych materiałów w kolekcji Onegloss. Kamila Loba projektantka z Schattdecor Group zaprezentowała najnowsze trendy wzornicze, a Aldona Słapa Nowcka z Pfleiderer Poska przybliżyła zasady funkcjonowania nowej platformy Woodlove.to
W wydarzeniu uczestniczyli również Pani Poseł Anna Milczanowska, przedstawiciele władz powiatowych i miejskich.
Czerń Wulkaniczna (U12000), Labrador (U19008)
Szałwia (U12014), Akacja (R38002), Terazzo Beige (S68052)