Dział Zakupów i Logistyki

Dyrektor ds. Sprzedaży i Zakupów:
Marcin Skibiński
tel.: 602 722 522
e-mail: m.skibinski@korner.pl


Menedżer ds. Obsługi Regionów:
Arleta Pawlik
tel.: 604 904 700
e-mail: a.pawlik@korner.pl


Płyty Meblowe i Budowlane


Menedżer Produktu:
Kamil Markiewicz
tel.: 666 867 921
e-mail: k.markiewicz@korner.pl
HDF, Pilśnia, Sklejka, Agepan, STEICO, Płyty Fornirowane, Płyty połyskowe

Menedżer Produktu:
Adam Struski
tel.: 795 552 579
e-mail: a.struski@korner.pl
MDF, Płyta wiórowa, OSB, MFP, P5

Menedżer Produktu:
Grzegorz Powroźnik
tel.: 666 867 914
e-mail: g.powroznik@korner.pl
Płyty laminowane, blaty robocze, LaminatyHPL


Akcesoria Meblowe


Zastępca Dyrektora ds. Zakupów:
Kamil Juszczyk
tel.: 784 098 249
e-mail: k.juszczyk@korner.pl

Menedżer Produktu:
Agnieszka Nowak
tel.: 734 135 324
e-mail: a.nowak@korner.pl

Dział Zakupów:

Anna Fronczyk
tel.: 734 135 352
e-mail: a.fronczyk@korner.pl

Justyna Grzesiak
tel.: 734 135 342
e-mail: j.grzesiak@korner.pl


Logistyka

Zastępca Dyrektora ds. Logistyki:
Dariusz Kubik
tel.: 602 554 935
e-mail: d.kubik@korner.pl

Dział Logistyki:
Paweł Kempa
tel.: 606 975 135
e-mail: p.kempa@korner.pl