PrimeBoard – Płyta lakierowana

PrimeBoard i ich oferta płyt lakierowanych:

Płyta lakierowana PrimeBoard Pfleiderer jest wykonana z materiału drewnopochodnego, a zarazem łączy
w sobie atrakcyjne lakierowane powierzchnie, optymalne właściwości obróbcze i dużą wytrzymałość.


PrimeBoard


Puryzm, który nigdy nie wyjdzie z mody

PrimeBoard Pfleiderer z powierzchnią XTreme Matt łączy w sobie aktualne trendy i ponadczasowy styl płyt lakierowanych. Wyjątkowo matowe wykończenie (poniżej pięciu punktów połysku) cieszy się powodzeniem wśród projektantów, a aksamitna faktura powierzchni jest niezwykle przyjemna w dotyku. XTreme Matt bardzo szlachetnie wygląda na dekorach Uni, ale także na różnych wariantach drewna czy dekorach tekstylnych. Praktyczny aspekt tej płyty lakierowanej stanowi tzw. efekt anti-fingerprint (ochrona przed śladami palców): specjalna powłoka chroni przed niepożądanym zabrudzeniem oraz umożliwia łatwe
i szybkie czyszczenie.

XTreme Matt

XTre,e High Gloss

Wysoki połysk, niezwykła elegancja

PrimeBoard Pfleiderer z powierzchnią XTreme High Gloss tworzy perfekcyjny efekt lustra – regularny
i trójwymiarowy. Wykończenie na wysoki połysk sprawia, że szczególnie dekory Uni sprawiają wrażenie czystej, ponadczasowej nowoczesności. Jednocześnie wyraźny efekt głębi dodaje niezwykłej elegancji zarówno dekorom drewna jak i dekorom kamiennym czy perłowym. Dzięki znakomitej odporności na ścieranie i zarysowanie powierzchnia na długo zachowuje atrakcyjność.


Szeroka gama kolorów lakierowanych płyt

sprawia, że produkt zapewnia wiele możliwości zarówno pod względem łączenia, jak i zastosowania. Oferowana przez nasze hurtownie płyty lakierowane jest trwała, wytrzymała oraz odporna na zarysowania
i uszkodzenia mechaniczne. Co więcej, cechuje ją łatwość czyszczenia i pielęgnacji. Wyrób nie zawiera szkodliwych dla zdrowia i środowiska przyrodniczego rozpuszczalników.

Biel Krystaliczna

Biel Arktyczna

Kreda


Magnolia

Czerń Wulkaniczna

Antracyt


Cashmere

Szary Jasny


Buk Fiord Jasny

Produkt zapewnia optymalną spójność kolorystyczną z Duropal HPL oraz DecoBoard.
Na indywidualne życzenie klienta istnieje możliwość doboru własnego odcienia.


Niepowtarzalny proces produkcji

Dzięki zastosowaniu wysokiej klasy surowca oraz najnowocześniejszych technologii w procesie produkcji oferowane płyty lakierowane gwarantują bardzo dobre parametry użytkowe, doskonale sprawdzając się do tworzenia mebli o wysokiej estetyce dedykowanych nie tylko do mieszkań i domów, ale także do biur, recepcji oraz wielu różnego rodzaju pomieszczeń użyteczności publicznej.

Proces obróbki PrimeBoard

Menedżer Produktu:
Grzegorz Powroźnik
tel.: 666 867 914
e-mail: g.powroznik@korner.pl