Dział Zakupów i Logistyki

Dyrektor ds. Sprzedaży i Zakupów:
Marcin Skibiński
tel.: 602 722 522
e-mail: m.skibinski@korner.pl

Menedżer ds. Obsługi Regionów:
Mikołaj Łęcki
tel.: 604 904 700
e-mail: m.lecki@korner.pl


Płyty Meblowe i Budowlane


Menedżer Produktu:
Kamil Markiewicz
tel.: 666 867 921
e-mail: k.markiewicz@korner.pl
Produkty: HDF, Pilśnia, Sklejka, Agepan, STEICO, Płyty Fornirowane, Płyty połyskowe

Menedżer Produktu:
Arleta Pawlik
tel.: 795 552 579
e-mail: a.pawlik@korner.pl
Produkty: MDF, Płyta wiórowa, OSB, MFP

Menedżer Produktu:
Grzegorz Powroźnik
tel.: 666 867 914
e-mail: g.powroznik@korner.pl
Produkty: Płyty laminowane, blaty robocze, LaminatyHPL

Menedżer Produktu:
Mikołaj Łęcki
tel.: 662 022 307
e-mail: m.lecki@korner.pl
Produkty: Płyty meblowe SKIN


Akcesoria Meblowe


Zastępca Dyrektora ds. Sprzedaży i Zakupów:
Kamil Juszczyk
tel.: 784 098 249
e-mail: k.juszczyk@korner.pl

Menedżer Produktu:
Agnieszka Nowak
tel.: 734 135 324
e-mail: a.nowak@korner.pl


Akcesoria Meblowe



Logistyka


Dyrektor ds. Logistyki:
Dariusz Kubik
tel.: 602 554 935
e-mail: d.kubik@korner.pl

Dział Logistyki:
Paweł Kempa
tel.: 606 975 135
e-mail: p.kempa@korner.pl


Reklamacje


Joanna Młynarczyk

Polityka prywatnosci | Nota prawna | RODO | Korner © 2019 Wszystkie prawa zastrzeżone Development: www.advit.pl