Powłoka antybakteryjna DUROPAL MicroPLUS

Powłoka DUROPAL MicroPLUS znajdująca się na blatach jest całkowicie bezpieczna dla człowieka i środowiska, posiada substancje czynne na stałe wtopione w powierzchnię blatu, które stanowią stałą i niezawodną ochronę przeciw bakteriom.

BIEL ARKTYCZNA

Imponująca potęga koloru. Śnieżnobiały bezkres arktycznych zakątków to inspiracja dla surowego wnętrza w stylu ARTICO. Odkryj siłę i niezawodność nowoczesnego blatu oraz piękno ponadczasowej bieli.

ARKTYCZNA ŚWIEŻOŚĆ

Blat Biel Arktyczna doda świeżości i rześkiego stylu każdemu przestronnemu wnętrzu kuchennemu. Dzięki wyrazistej bieli kuchnia nabierze chłodnego, niemalże arktycznego charakteru. Jasna, krystaliczna powierzchnia i głębia dekoru blatu to intensywny powiew świeżości w nowoczesnej kuchni. Biel Arktyczna o niepowtarzalnej, matowo - błyszczącej strukturze to nowość na rynku blatów. Zachwyci Cię prostotą i elegancją niczym śnieżna pokrywa lodowca. Stwórz przestrzenną kuchnię o baśniowym klimacie z blatem Biel Arktyczna.

Zobacz dekor →

Dekor Biel Arktyczna to propozycja dla miłośników otwartych przestrzeni i ascetycznego designu. Idealnie pasuje do jasnych pomieszczeń tworząc atmosferę przestronnego, nowoczesnego wnętrza. Doskonale komponuje się z naturalnymi materiałami o śnieżno – kremowej kolorystyce. Kontrastowa, wyrazista, śnieżna biel jest odważnym i zarazem ponadczasowym pomysłem na wnętrze. Blat o takim charakterze będzie świetną podstawą do wyeksponowania oryginalnych dodatków kuchennych i dekoracji.

Stwórz kuchnię całą w bieli i przenieś się do śnieżnej krainy.
Poczuj świeżość i przestrzeń w swojej kuchni z dekorem Biel Arktyczna.

CZERŃ WULKANICZNA
Nieujarzmiona potęga wulkanu to czysta energia zaklęta w nowym kuchennym blacie Czerń Wulkaniczna. Intensywność jego barwy i struktury to gorący kontrast w nowoczesnym wnętrzu.

MOC WRAŻEŃ

Dekor Czerń Wulkaniczna to eksplozja temperamentu i moc doznań estetycznych w nowoczesnej kuchni. Jego chropowata faktura, przypominająca zastygniętą magmę wulkaniczną, wzbudzi gorące emocje w kuchennym wnętrzu. Niczym krystaliczna skała magmowa w zestawieniu z kolorem ożywi każdą realizację. Zachwycająca, matowo – błyszcząca czerń porowatej powierzchni blatu to oryginalna propozycja i absolutna nowość na rynku. Kontrastowa czerń to mnogość zastosowań aranżacyjnych w kuchennym wnętrzu. Blat Czerń Wulkaniczna to moc energii, która zmieni oblicze Twojej kuchni.

Zobacz dekor →

Szlachetna, klasyczna czerń to kolor neutralny pozwalający projektantom na ogromne możliwości kompozycji i aranżu dowolnego wnętrza. Bogactwo kolorystyki frontów meblowych daje praktycznie nieograniczone możliwości projektowe. Stwórz kuchnię pełną elegancji z blatem Czerń Wulkaniczna. Połącz blat z czerwoną wiśnią lub śliwkową słodyczą. Kontrasty nadadzą Twojemu wnętrzu zmysłowego charakteru.

Dekor Czerń Wulkaniczna to pomysł na nowoczesną kuchnię z temperamentem.
Odkryj na nowo piękno eleganckiej czerni i łącz ją z innymi kolorami.

Blaty z powłoką DUROPAL MicroPLUS