Nowości firmy PFLEIDERER!

Nowości firmy PFLEIDERER!

 

nowosci-blaty-pfleiderer-2016-01

 

Nowa kolekcja blatów kuchennych, elementy płaskie, czy ścianki przyblatowe – to tylko niektóre z propozycji firmy Pfleiderer dla wymagających klientów szukających nietuzinkowych rozwiązań w aranżacji wnętrz.


BLAT ROBOCZY

Blat roboczy jest najbardziej funkcjonalnym elementem kuchni. Musi się on wyróżniać, ale i pasować do całkowitego wystroju przestrzeni kuchennej. Blaty kuchenne firmy Pfleiderer przyciągają wzorami, kolorami i strukturami. Mimo i tak już bogatej gamy, nasz Partner wychodzi naprzeciw wymaganiom klientów. W 2016 roku kolekcja blatów Pfleidera została wzbogacona o kolejne 5 kolorów: Daglezją bielona, Dąb Bordeaux, Crusoe, Rabac, Tivoli. Są to wzory inspirowane nie tylko drewnem, czy kamieniem, ale również metalem – dla tych, którzy cenią sobie odwagę i oryginalność. Nowe blaty to jeszcze większa wytrzymałość i niespotykana gładkość krawędzi zaoblonej.


ELEMENTY PŁASKIE

Kamień, beton, drewno, do tej pory królowały na ścianach jako elementy dekoracyjne w naszych domach. Jednak czasami warto wyjść poza utarte schematy i spróbować czegoś nowego – co w przypadku urządzania mieszkania, biura czy innego wnętrza nie jest bez znaczenia.

Firma Pfleiderer proponuje ciekawe rozwiązanie- elementy płaskie, czyli dwie płyty oklejone obustronnie laminatem HPL. Ponieważ powierzchnie te posiadają wszystkie parametry laminatu HPL, pozwala to na zastosowanie tego materiału na płaszczyznach zarówno pionowych i poziomych. Elementy płaskie mają szeroki wachlarz zastosowań. Przede wszystkim są one wygodne w użyciu oraz doskonałe do okładzin ściennych. Takie elementy płaskie stosuje się głównie na ścianach, które są narażone na duże zabrudzenia, np. przedpokój.


ŚCIANKI PRZYBLATOWE

Kuchnia to jedno z nielicznych pomieszczeń, któremu poświęcamy najwięcej czasu przy jego urządzaniu. Chcemy, żeby wszystko było dopracowane, żeby każdy element idealnie ze sobą współgrał. Najczęściej stoimy przed dylematem jak zagospodarować przestrzeń pomiędzy szafkami a blatem kuchennym. Dla tych- którym znudziły się tradycyjne płytki ceramiczne, czy modne w ostatnim czasie tafle szkła- firma Pfleiderer proponuje nowe rozwiązania – ścianki przyblatowe. Wyprodukowane w nowoczesnych technologiach, które mają doskonałe parametry odpornościowe.

Oferowane ścianki przyblatowe bardzo dobrze komponują się ze wzorami blatów kuchennych Pfleiderera. Ścianki przyblatowe odporne są na działanie wilgoci, wysokiej temperatury oraz detergentów. Dostępne są również ścianki z powłoką antybakteryjną, tzw. Duropal microPLUS.