FGV Zawiasy

FGV logo

Genios

genios

Genios to innowacyjna technologia opracowana i opatentowana przez FGV żeby kontrolować ruch (ukrytych) zawiasów. Genios, to nowy sposób do spowolnienia zawiasów, który nie jest zainstalowany w ramieniu zawiasu lub w jego puszce, ale w pustej przestrzeni pod prowadnikiem. Genios, jest dostępny w serii zawiasów Optima Click i w MS Slide-On w pełnej gamie zastosowań.


 

Optima Click

optima click

Zawias Optima Click to oferta premium w programie zawiasów FGV z ulepszonym, eleganckim i ponadczasowym designem i z kilkoma unikalnymi, funkcjonalnymi cechami. Estetyczny i funkcjonalnie przekonujący zawias, z prostym i nowoczesnym wyglądem. Wszystkie regulacje są wykonywane natychmiast, pozwalając ustawić drzwi w odpowiedniej pozycji w jednym kroku. Zawiasy Optima są dostępne w całej gamie rozwiązań do mocowań puszki, w tym system no-tool (bez narzędzi) Centra. Zawiasy Optima są zaprojektowane tak, aby pasowały do ​​nowej technologii Slowmotion, utrzymując ruch drzwi pod kontrolą i zapewniając cichy domyk/ciche zamykanie.


 

MS Slide-On

slide on

Zawiasy MS Slide-On stanowią doskonałą syntezę pomiędzy potrzebną funkcjonalnością a prawdziwą wartością produktu. Kompletna gama pokrywa wszystkie specyficzne rozwiązania, dostosowane do potrzeb użytkownika poprzez łatwe i mocne regulacje. System no-tool (Zip) lub szybki montaż (Velofix i X-Pando) drzwi umożliwia montaż w krótkim czasie i w bezpieczny sposób. Zawiasy MS Slide-On są dostępne w wersji push-open do stosowania z urządzeniami OneTouch umożliwiającymi (pomniejszenie konstrukcji/wielkości szafki) uchwycenie mniejszej konstrukcji szafki.


 

QS Mini

qs mini

Zawiasy z serii Mini z puszką ø26 są kompaktowe, wydajne i ekonomiczne. Niewielki rozmiar pozwala na stosowanie zawiasów do bardzo cienkich drzwi, ale wydajność jest wystarczająco dobra, aby obejmowały również standardowe drzwi we wszystkich standardowych rozmiarach. Z wmontowanymi wkrętami euro lub szpaksami zawiasy Mini są idealnym rozwiązaniem do łazienki, sypialni i pokoju dziennego.