Blum Zawiasy

blum_logo_lg

Zawias Blum CLIP top – do wielu rozwiązań

 

cliptop

CLIP top: to sprawdzone i niezawodne działanie, a zarazem atrakcyjne wzornictwo

Otwórzcie Państwo drzwi dla zawiasu blum typu CLIP top! CLIP top oznacza wysoki komfort regulacji i montażu i niezawodne działanie. Z zawiasem CLIP top każde drzwi poruszają się wyjątkowo płynnie. Zawias CLIP top można uzupełnić o BLUMOTION dla cichego i delikatnego zamykania. Zawias CLIP top można połączyć także z TIP-ON, praktycznym wspomaganiem otwierania do mebli bez uchwytów.


 

CLIP top BLUMOTION – Sekret jest w środku!

cliptop_blumotion

CLIP top BLUMOTION: innowacyjna technika zintegrowana w puszce zawiasu

Zawias CLIP top BLUMOTION łączy innowacyjną technikę, wyróżniane na całym świecie wzornictwo i komfort ruchu na najmniejszej powierzchni, ponieważ BLUMOTION jest już zintegrowany w puszce zawiasu. Nowy punkt obrotu stwarza dodatkowe możliwości planowania, także dla drzwi o pogrubionej krawędzi. W ten sposób każde drzwi poruszają się elegancko, delikatnie i cicho. W razie potrzeby BLUMOTION można dezaktywować.


 

MODUL – Ekonomiczny system zawiasów blum do wielu sytuacji konstrukcyjnych

modul

MODUL: sprawdzony przez lata

Zawias Blum typu MODUL to od lat sprawdzony system kombinowanej techniki nasuwu i przykręcania. W branży meblowej ten system zawiasów jest ceniony za jakości oraz wszechstronność. Klasyczne wzornictwo i niezawodne działanie – przez cały okres użytkowania mebla.