FGV Szuflady

FGV logo

Dziesięć powodów, żeby wybrać szuflady Ten
Elegancja i zręczny projekt przyczyniły się do rozwoju produktów z tej linii. Troska o szczegóły całej konstrukcji, czyste linie projektu i wybór materiałów i kolorów, przyczyniają się do dostarczenia niezwykle przyjemnego obiektu technicznego. Pod konstrukcją znajduje się system prowadnic najwyższej klasy z niezwykle płynnym poślizgiem i z najpotężniejszym systemem tłumienia na rynku z hamulcem SlowMotion zawierającego cechę FinalRelease do doskonałego zamykania. Zawierająca zębatkowy DualSinchro prowadnica zapewnia bardzo wysoką stabilność boczną a nowa generacja wszystkich metalowych mocowań frontu, ułatwia życie każdego instalatora/montażysty.Najlepsze zarządzanie przestrzenią Oferta szuflad w małej głębokości 250mm do głębokiej 550mm, pokrywa/obejmuje wszystkie potrzeby. Rozwiązania tylne/dla tyłu 90, 150 i 200 mm i relingi z systemem EasyFix są wykończeniem dla tego rozwiązania. Stalowe panele boczne i szklane z możliwością dostosowania do potrzeb klienta i wiele specjalnych rozwiązań, gwarantuje, że każdy centymetr przestrzeni jest użyty a każde założenie pokryte. Zarządzanie odpadami Netto, rozwiązanie pod zlew Acquario i wkład na sztućce Matrix to tylko kilka sprytnych rozwiązań żeby przekształcić Ten-y w maszynę do zarządzania przestrzenią. Maszyna montażowa MAC 10 i kilka zestawów rozwiązań do ułatwienia dystrybucji pomoże przekształcić ten produkt w szufladowy bestseller.

fa55c8bad0e242eb7986dc1135b50adb_M fgv

The Space Wonder
– Ponadczasowy Włoski design
– Technologia najwyższej jakości i wydajności
– Kompletny wachlarz wyboru do kuchni i łazienki
– Akcesoria do optymalnego zarządzania przestrzenią
– Dostosowanie/Indywidualizacja wielu aspektów
– Proces produkcyjny GreenSilver i ekologiczny materiał

METALBOXY – Uniwersalne i niezawodne
Jednościenny metalbox jest właściwym rozwiązaniem do standardowych zastosowań w szufladach. Mocne i przystępne, ich płynny ruch jest dostosowany do użytku z systemem prowadnic rolkowych, a dzięki malowaniu epoksydowemu są ciche podczas pracy. Produkt jest dostępny w szerokiej gamie wysokości i głębokości i jest produkowany w niezwykle konkurencyjny sposób. Możliwość natychmiastowej regulacji pionowej sprawia, że jest to produkt wszechstronny i łatwy w użyciu; jest idealny zarówno w montażu automatycznym jak i ręcznym.

Metalbox SlowMotion
Metalboxy są kompatybilne z akcesoriami SlowMotion Zeta: cichy i amortyzowany samo-domykający system do jednościennych metalowych szuflad. SlowMotion Zeta to prawdziwy dodatek i zmodernizowane rozwiązanie w pełni zintegrowane z istniejącymi instalacjami. System SlowMotion Zeta nadaje jednościennym szufladom silny image boost przy ułamku kosztów szuflad dwuściennych.

fc34f61d23b74be53ee07d469bd32064_M fgv

Metalboxy jednościenne
– Prowadnice rolkowe
– Częściowy wysuw
– Dostępne są w czterech wysokościach i osmiu głębokościach
– Elegancki uchwyt z przodu z regulacją One-Step
– Nośność 40kg
– Dostępna technologia SlowMotion