Blum Szuflady

 

SZUFLADY

 

blum_logo_lg


LEGRABOX

*nowy wymiar elegancji.

legrabox

Elegancki system szuflad, który charakteryzuje się gładkim designem i szczególnie wysokim komfortem ruchu. Ten minimalistyczny design został już nieraz wyróżniony na całym świecie.

LEGRABOX jest tak wszechstronny jak sam temat mieszkania i można go zastosować we wszystkich pomieszczeniach, nie tylko mieszkalnych. Do tego produktu istnieje również, dopasowany pod względem designu, system organizacji wewnętrznej AMBIA-LINE. A wszystko to dla osiągnięcia harmonijnego wyglądu we wszystkich pomieszczeniach mieszkalnych.


TANDEMBOX

*jeden program, dwie linie.

tandembox

TANDEMBOX, sprawdzony system szuflad ze stali, oferuje różnorodne możliwości odnośnie wzornictwa. Można wybierać spośród 2 różnych linii programu – TANDEMBOX intivo i TANDEMBOX antaro. Wszystkie 2 linie oferują szerokie spektrum zastosowania: od rozwiązań standardowych aż po specjalne.
Bazą tych 2 linii programu jest zawsze prowadnica TANDEMBOX. Troszczy się ona o delikatne i ciche działanie oraz wysoki komfort ruchu.

METABOX

*prosty, dobry, sprawdzony.

metabox_drawer

Szuflady METABOX składają się tylko z niewielkiej ilości komponentów. Ten sprawdzony system szuflad mogą Państwo zastosować do mebli w kuchni, przedpokoju, łazience oraz w biurze. METABOX jest odpowiedni nawet do mebli sklepowych. Solidne materiały i staranne wykonanie zapewniają wysoką stabilność – także w przypadku maksymalnego obciążenia, które wynosi 30 kg.