SimpleBlue Systemy Przesuwne

simpleblue

SIMPLE 10 FRAME

aSYSTEM-SIMPLE-FRAME-10

System ten bazuje na konstrukcji ramowej i przeznaczony jest do wypełnień płytowych 10 mm, szklanych 4,5 mm lub do lustra 4 mm. W skład tego systemu wchodzą dwie linie rączek: FALA i POLO, dostępne w kolorach: srebrnym i jasnym brązie. Nowatorskim rozwiązaniem jest zastosowanie listwy poziomej górnej SIMPLE 10 także jako łącznika. Obniżka to koszty a jednocześnie nie traci się na jakości zabudowy. Dzięki zastosowaniu wąskich torów SIMPLE znacznie zmniejsza się odległość między skrzydłami, a co za tym idzie zmniejsza się przestrzeń w zabudowie zajmowanej przez tory. Tor dolny i górny SIMPLE dostępny jest w dwóch kolorach: srebrnym i jasnym brązie.

Rączka FALA
Rączka POLO
Listwa pozioma górna/łącznik SIMPLE 10
Tor górny SIMPLE
Tor dolny SIMPLE
Zaślepka gumowa do toru dolnego
Pozycjoner wózka górnego DUO

Wózek prowadzący SIMPLE 10 niesymetryczny
Wózek prowadzący SIMPLE 10 symetryczny
Wózek dolny
Szczotki Odbojowe
Wkręty SMART i UNIX i BLACHOWKRĘT
Uszczelka BEZBARWNA

SIMPLE 18 FRAME

aSYSTEM-SIMPLE-FRAME-18

Konstrukcja ramowa przeznaczona do wypełnień o grubości 18 mm, również doskonale sprawdza się w przypadku zastosowania wypełnień szklanych 4 mm i 4,5 mm, a to za sprawą łatwego osadzania w profilach przy pomocy klina mocującego. Stosując łączniki H25 i H31 Simple można łatwo mieszać wypełnienia: płytę 18 mm z wypełnieniami szklanymi 4 mm i 4,5 mm. Skręcany łącznik H31 dodatkowo zwiększa sztywność drzwi. Wykorzystanie wąskich torów SIMPLE: dolnego (44 mm) i górnego (68 mm), pozwala na zmniejszenie dystansu między skrzydłami, co w rezultacie daje więcej przestrzeni w zabudowie. Dla tego systemu dedykowana jest rączka LIBRA, dostępna w kolorach srebrnym i jasnym brązie.

Rączka LIBRA
Listwa pozioma górna SIMPLE Frame
Listwa pozioma dolna SIMPLE Frame
Tor górny SIMPLE
Tor dolny SIMPLE
Zaślepka gumowa do toru dolnego
Pozycjoner wózka górnego
Wózek prowadzący SIMPLE 18-Frame
Wózek dolny SIMPLE 10V
Łącznik H25 SIMPLE
Łącznik H31 SIMPLE
Szczotki ODBOJOWE
Wkręty SMART i UNIX i BLACHOWKRĘTY
Klin mocujący do szkła SIMPLE Frame

SIMPLE 18 BOARD

simple-18-board2

System oparty na konstrukcji płytowej, przeznaczony jest do wypełnień o grubości 18 mm, ale także 16 mm w zależności od zastosowanej rączki. W tym systemie do wyboru są trzy linie rączek: FIESTA 16 i 18 mm Decor, FOCUS 16 i 18 mm oraz rączka LIBRA, która jest dostępna w dwóch kolorach: srebrnym i jasnym brązie. Raczka Fiesta 16 i 18 ma dodatkową opcje DECORU – czyli oklejenia folią samoprzylepną. System jest łatwy w montażu, a dzięki zastosowaniu wózka dolnego SIMPLE 18 V Board oraz wąskich torów SIMPLE znacznie zmniejszy się odległość między skrzydłami drzwi, zyskując więcej miejsca w zabudowie.

Rączka FIESTA 16 – Decor
Rączka FIESTA 18 – Decor
Rączka FOCUS 16
Rączka FOCUS 18
Rączka LIBRA
Tor górny SIMPLE
Tor dolny SIMPLE
Zaślepka gumowa do toru dolnego
Pozycjoner wózka górnego
Stoper HI-TEC
Wózek prowadzący SIMPLE 18 Board
Wózek dolny SIMPLE 18 V Board
Kątownik MINI 11×17
Łącznik H25 SIMPLE
Łącznik H04
Łącznik H08
Szczotki ODBOJOWE
Wkręty SMART i UNIX i BLACHOWKRĘTY