SKIN

Kolekcja SKIN to wysoce innowacyjne materiały, które w dużym stopniu przyczyniły się do zmiany designu naszych wnętrz. To półprodukt pokryty arkuszami dekoracyjnego papieru, który jest zaimpregnowany żywicą mineralną. Proponujemy całą gamę kolorów i wykończenia, które w doskonały sposób odzwierciedlają słoje, kolorystykę, a także percepcję dotykową materiału taką jak w środowisku naturalnym.


Elegancja
Dolcevita

Zainspirowani naturalnym orzechem stworzyliśmy materiałowe dekoracje. Wykończenie Dolcevita interpretuje ponadczasowe piękno tradycyjnego drewna w motywach Caracalla Naturale, Decisno, Fumo, Ardesia, które, połączone w bardzo współczesną chromatyczność, nadają się do ciepłych i nowoczesnych wnętrz.

GRIGIO SCURO

ROVERE MORESCO

 

 

BIANCO LUNA

CACHEMIRE

CARACALLA ARDESIA

CARACALLA DECISO

CARACALLA FUNO

CARACALLA NATURALE

Nottingham

Szczeliny, głębokie sęki i zdecydowane elementy do interpretowania intensywnych wrażeń naturalności i autentyczności nieprzetworzonego drewna. Zdecydowany charakter łagodzą nowoczesne kolory, dzięki którym można odkryć ponadczasową wartość dębu, jego istotę pełną uroku, otrzymaną dzięki procesowi naturalnego postarzania.

ROVERE NOTTINGHAM BEIGNE

ROVERE NOTTINGHAM BIANO

ROVERE NOTTINGHAM TABACCO

FRASSINO HIELO

FRASSINO TOBAK

Mirò

Ścisły związek pomiędzy designem a wykończeniem powierzchni tworzy harmonijną formę, elegancją i głęboką symbiozę pomiędzy naturalnością jesionu a ekspresją dizajnu. Jesion będący wytrzymałym i trwałym materiałem, daje piękny połysk i jedwabisty dotyk. Cechą charakterystyczną tej powierzchni jest wyrażenie delikatności i harmonii.


Pasja

Sagade

Metamorfoza żywego, ciągle zmieniającego się materiału, innowacyjnie przetwarzanego, przy zastosowaniu tradycyjnych sekretów przekazywanych od czasów dawnych mistrzów stolarskich.
Przeszłość dostosowuje się do teraźniejszości, tworząc nieregularny i nieprecyzyjny efekt ręcznie przetartego drewna, w którym zostają uwidocznione prostopadłe do słojów drewna bruzdy.
Cecha ta, zwana efektem piłowania przedstawia szlachetne połączenie tradycji drewna ze współczesnym wyrażeniem wnętrza.

FRASSINO DALI

NOCE ATHENS

NOCE PIREUS

OLMO JEREZ GRIGIO

OLMO JEREZ SCURO

OLMO JEREZ

 

OLMO TAFIRA

ROVERE AALST

ROVERE BRUGES

ROVERE METZ

ROVERE ROCK BIANCO

ROVERE ROCK


Design

Giada

Dekory wykończeniowe Giada oferują skrajne, ale jednocześnie wyszukane elementy naturalne, takie jak kamień, ponieważ naturalny składnik silnie oddziałuje na wybór materiałów, powłok i elementów wyposażenia. Cztery proponowane kolory (Vega, Diadema, Sirio i Orione) są rewolucyjne przez ich autentyczności ujawniają najgłębsze niuanse przez grę świetlnych refleksów. W dotyku są żywym materiałem, nigdy zimnym i odkrytym, posiadającym wewnętrzną równowagę, obecną w tym samym wymiarze w kombinacji z drewnem.

DIADEMA

ORIONE

OTTONE

PELTRO

RAME
NATURALE

RAME
OSSIDATO

SIRIO

VEGA

Murano

Powierzchnia Murano wprowadza nowy sposób postrzegania metalu, proponując nowe warunki wykorzystania, jak na przykład powierzchnie mebli i elementy dizajnu.
Tworzy efekty jedwabistej i matowej powierzchni, która dzięki zastosowaniu szczególnej technologii obróbki powoduje, że design i odcienie są głębsze.


Kreatywność

Calabianca

Calabianca to wykończenie powierzchni, które przy uważnym przyjrzeniu się mu ujawnia ukrytą perłowość i prezentuje wyszukany chromatyzm. Przywołanie świata cementów i żywic powoduje ambitną interpretację “miejskiej” estetki, która umiejętnie łączy minimalizm z nowoczesnym designem.

BRONZO

LAVA

PERLA

 

 

 

MARNA

ARGILLA

GRIGIO TESSUTO

GRISAGLIA

ALPACA

TWIST TESSUTO

Tessuto

Ubieramy nasze otoczenie w tekstury pochodzące z historii manufaktury, mistrzyni w obróbce jedynych w swoim rodzaju materiałów. Włoska tradycja jest naszym stałym źródłem inspiracji w tworzeniu dekoracji z naturalnymi elementami.