Trendbook 2020
Nowe dekoracje płyt
od firmy pfleiderer
wkrótce w sprzedaży!
Blaty
HPL COMPACT
blat skrojony
na miarę

NOWE BLATY PFLEIDERER W SZEROKOŚCI 650MM

previous arrow
next arrow
Slider

PFLEIDERER PARTNER

„Inspirations close to you” to hasło kryje w sobie ponadczasowe dekoracje oraz fascynujące struktury, a także szereg innowacyjnych pomysłów - na to jak można interpretować i wdrażać konkretne, praktyczne i oparte o dobry design rozwiązania.

DrewnopodobneUnikoloryFantazyjneLakierowaneZobacz więcej →

NASZE USŁUGI

Stawiamy na nowoczesny park maszyn, ciągłe inwestycje w zaawansowane rozwiązania technologiczne podnoszące jakość i spektrum oferowanych usług oraz usprawniające obsługę klienta.

FormatowanieOklejanieUsługi CNCTransportZobacz więcej →

OFERTA

Nasza oferta obejmuje materiały do produkcji mebli i zabudów, w tym bogatą kolekcję magazynowę płyt meblowych i blatów kuchennych, uznane na rynku akcesoria meblowe oraz wykorzystujące technologie obróbki laserowej fronty akrylowe Maxgloss. Należy również zaznaczyć szeroką gamę laminatów wysokociśnieniowy HPL w tym HPL compact czy HPL Exterior do zastosowań zewnętrznych - odporny na działania czynników atmosferycznych.

Zobacz więcej →

NOWOŚCI

Włoski design, niemiecka precyzja czy polska jakość to nasze główne kierunki rozwoju nowych, często unikalnych odsłon oferty produktowej.

Zobacz więcej →

STREFA DESIGNU

W tym miejscu znajdziesz wszystko co musisz wiedzieć o najnowszych trendach branży meblarskiej oraz zmieniającym się świecie designu. Będziemy inspirować oraz podpowiadać innowacyjne rozwiązania oraz koncepcje aranżacji wnętrz. Znajdziesz tutaj artykuły o nowościach produktowych i inspiracje do zmiany myślenia o wnętrzu, którego przestrzeń oparta jest o harmonie doboru odpowiednich dekoracji i materiałów.

Zobacz więcej →

AKTUALNOŚCI

Your one day with design

Konferencja branżowa dla architektów, projektantów, kreatorów wnętrz, freelancerów oraz studentów kierunków wzorniczych i projektowych.

Zobacz więcej →

POZNAJ NAS

Hurtowanie Korner

Jesteśmy nowoczesną, dynamiczną i ciągle rozwijającą się firmą specjalizującą się w kompleksowej obsłudze klientów z rynku meblarskiego, wnętrzarskiego, a także budowlanego.

Zobacz więcej →