Wyjątkowy dekor swoisty hołd
i nawiązanie do historycznego
miejsca jakim jest Wyspa Spichrzów
w Gdańsku. Powstał on na bazie
materiału pochodzącego z pali
fundamentowych dawnych spichlerzy,
odzyskanego w ramach rozbiórek
starych zabudowań
w latach 2013-2015
Atmosphere of design
Wielka promocja nowej kolekcji firmy Pfleiderer
wszystkie dekory już dostępne
WWW.KORNERGO.PL
SKŁADAJ ZAMÓWIENIA
GDZIE CHCESZ
I KIEDY CHCESZ
Atmosphere of design
previous arrow
next arrow
Slider

AKTUALNOŚCI

PREMIERA SHOWROOMU-WZORCOWNI
KORNER DESIGN.

Firma Korner Sp. z .o.o., która od wielu lat specjalizuje się w kompleksowej obsłudze rynku meblarskiego i wnętrzarskiego otworzyła w galerii handlowej Home Concept w Katowicach swój pierwszy Showroom - Wzorcownię Korner Design, gdzie na ponad 100 metrach prezentuje starannie wyselekcjonowane produkty i wysokiej klasy materiały przeznaczone do mieszkań i pomieszczeń usługowych - hoteli, restauracji, obiektów deweloperskich.

Czytaj dalej →

NASZE USŁUGI

Stawiamy na nowoczesny park maszyn, ciągłe inwestycje w zaawansowane rozwiązania technologiczne podnoszące jakość i spektrum oferowanych usług oraz usprawniające obsługę klienta.

FormatowanieOklejanieUsługi CNCTransportZobacz więcej →

Korner - Meblarstwo i Budownictwo

Oferta firmy Korner obejmuje materiały do produkcji mebli i zabudów. Posiadamy bogatą kolekcję płyt meblowych, blatów kuchennych oraz frontów lakierowanych i frontów akrylowych Maxgloss. W ofercie firmy znajdują się również akcesoria meblowe wiodących producentów, takich jak: GTV, Nomet czy Sevroll. Ponadto świadczymy usługi z zakresu obróbki CNC oraz cięcia płyt wraz z oklejaniem krawędzi. Asortyment firmy zawiera produkty niezbędne do produkcji mebli takich miejsc jak: kuchnia, salon, łazienka czy garderoba. Firma Korner jest największą autoryzowaną siecią sprzedaży produktów firmy Pfleiderera w Polsce.

Sprawdź ofertę →

Meble Polska 2020

RAPORT WZORNICZY

Poznaj trendy i najbardziej popularne dekory, które prezentowali na swoich stoiskach uznani producenci mebli.
Zobacz meble wykonane m.in. z kolekcji Trendbook Pfleiderer

Zobacz więcej →

ROOM DESIGNER

Narzędzie Room Designer, od firmy Pfleiderer, pozwala zaprojektować własne wnętrze z wykorzystaniem płyt i blatów z kolekcji dostępnych w naszych hurtowniach. Room Designer oferuje 26 różnych pomieszczeń do personalizacji, w zbiorze znajdują się kuchnie, salony, sypialnie, łazienki jak również pokoje dziecięce. Dzięki innowacyjności narzędzia, szerokiej gamie dekorów, prostocie obsługi i niskim wymaganiom sprzętowym, każdy może za pomocą kilku kliknięć zobaczyć wybraną płytę w rzeczywistej aranżacji lub sprawdzić jak komponowałaby się z innymi dekorami.

Przejdź do narzędzia →

PFLEIDERER PARTNER

„Inspirations close to you” to hasło kryje w sobie ponadczasowe dekoracje oraz fascynujące struktury, a także szereg innowacyjnych pomysłów - na to jak można interpretować i wdrażać konkretne, praktyczne i oparte o dobry design rozwiązania.

DrewnopodobneUnikoloryFantazyjneLakierowaneZobacz więcej →

POZNAJ NAS

Hurtowanie Korner

Jesteśmy nowoczesną, dynamiczną i ciągle rozwijającą się firmą specjalizującą się w kompleksowej obsłudze klientów z rynku meblarskiego, wnętrzarskiego, a także budowlanego.

Zobacz więcej →