Praca

Firma Zaopatrzenia Korner Sp. z o.o. poszukuje Przedstawiciela Handlowego
do swojego oddziału w Tarnowie/ region małopolski.

Opis stanowiska:

– realizacja polityki marketingowej firmy
– budowanie trwałych relacji z klientami
– prowadzenie negocjacji handlowych
– pozyskiwanie nowych klientów
– realizacja budżetów sprzedaży

Wymagania:

– doświadczenie na wymaganym stanowisku lub podobnym
– znajomość technik sprzedaży i umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych
– zaangażowanie i samodzielność w działaniu
– mile widziana znajomość branży meblowej lub wyposażenia wnętrz
– prawo jazdy kat B
– uczciwość,sumienność,punktualność,zaangażowanie

Aplikację proszę przesyłać na adres mailowy: g.rzeszutek@korner.pl.
Osoba do kontaktu: Dyrektor Regionu Grzegorz Rzeszutek
Tel. 734 135 340

Do CV prosimy dołączyć niniejszą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Firma Korner do swojej siedziby w Strzałkowie oraz w Radomsku
poszukuje pracowników na stanowiska:

– KIEROWCA KAT. C+E
– MAGAZYNIER Z UPRAWNIENIAMI NA WÓZEK WIDŁOWY
– MAGAZYNIER NA AKCESORIA MEBLOWE – obowiązkowe
doświadczenie w branży meblowej

Kontakt:
Korner Centrala – Kadry
Aneta Kamieniak
tel: 44 685 26 67
e.mail: kadry@korner.pl

Firma Zaopatrzenia Korner sp. z. o o
97-500 Radomsko, Strzałków
ul. Kochanowskiego 2c

Godziny otwarcia:
– Od poniedziałku do piątku: 8:00 – 18:00
– W soboty: 8:00 – 13:00

Kierowców z prawem jazdy kat. C+E.
Wymagana również karta kierowcy do tachografu cyfrowego.
W przypadku braku kwalifikacji Firma zapewni kurs we własnym zakresie.

Oferujemy: wysokie zarobki; miłą atmosferę oraz dobrą i długotrwałą współpracę

Kontakt:

Kierownik Działu Logistyki
Dariusz Kubik
tel.: +48 602 554 935

tel.: +48 44 685 26 67
e-mail: kadry@korner.pl