Jesteś tutaj: > Strona Główna

Kontakt

Centralapokaż dojazd

 

godz. otwarcia: pon - piątek: 8.00 - 18.00 / sobota: 8.00 - 13.00


97-500 Radomsko, Strzałków, Kochanowskiego 2c
korner@korner.pl 
tel. 44 6 850 850, 44 685 35 06, fax. 44 6 853 507
Sekretariat: 44 6 850 859, fax: 44 6853542
sekretariat@korner.pl

 

Dział Obsługi Klienta

Kierownik:

Janusz Wlaźlak, 
662 022 303, 44 685 26 23, j.wlazlak@korner.pl 

Obsługa klienta: 
Teresa Kempa
44 685 35 07, t.kempa@korner.pl 

Iwona Orzińska,
44 685 26 25, i.orzinska@korner.pl 

Małgorzata Matysiak
44 685 26 24, m.matysiak@korner.pl 
usługi formatowania: formatowanie@korner.pl

Dział Sprzedaży Regionalnej

Z-ca Dyrektora ds. Sprzedaży:

 
Dariusz Kowalski
604 972 704, d.kowalski@korner.pl

  

Regionalni Kierownicy Sprzedaży
Seweryn Bąkowicz 
666 867 922s.bakowicz@korner.pl 
(
łódzkie, mazowieckie ,świętokrzyskie
Tomasz Przepiórka 
666 867 923t.przepiorka@korner.pl 
(wielkopolskie, dolnośląskie)
Łukasz Lasoń 
784 098 260l.lason@korner.pl 
(łódzkie, pomorsko-kujawskie, pomorskie)
Damian Mrowiec
666 867 908d.mrowiec@korner.pl
(opolskie, śląskie)
Agnieszka Jeż 
666 867 916a.jez@korner.pl 
(dolnośląskie, Czechy, Niemcy)
Rafał Bedlechowicz
666 867 907r.bedlechowicz@korner.pl
(dolnośląskie, lubuskie)
Mariusz Zarzyczny
666 867 912m.zarzyczny@korner.pl
(podkarpackie, Słowacja)
Kamil Juszczyk 
784 098 249k.juszczyk@korner.pl 
(śląskie)
Sebastian Weber 
795 552 674s.weber@korner.pl
(małopolskie, śląskie,)
Witold Knapik
(małopolski
Michał Bielak
734 135 327m.bielak@korner.pl    
(Lubelskie)





 
 

Dział Zakupów

Dyrektor ds. Zakupów:
Marcin Skibiński,
44 788 60 21, 602 722 522 m.skibinski@korner.pl

 

Menedżerowie Produktów Akcesoria Meblowe
Kamil Markiewicz
HDF, Pilśnia, Sklejka, Agepan, Płyty Fornirowane, Płyty połyskowe.
Kierownik
Artur Klimczak,
604 905 100, a.klimczak@korner.pl
Jarosław Politański 
604 904 700j.politanski@korner.pl
MDF, Płyta wiórowa, OSB, MFP, P5
 
Grzegorz Powroźnik
666 867 914g.powroznik@korner.pl
Płyty laminowane, blaty robocze, Laminaty HPL
 
Adam Struski
795 552 579a.struski@korner.pl
 
Agnieszka Nowak                                                                               
734 135 324a.nowak@korner.pl                                                                        
Akcesoria meblowe                                                                                                    
 

 

Dział Transportu

Kierownik: 

Dariusz Kubik,
602 554 935, 44 6 850 858, d.kubik@korner.pl 


Referent:

Paweł Kempa
606 975 135, 44 685 26 26, p.kempa@korner.pl

Dział Księgowości

Księgowa:

Justyna Kłosińska,
44 6 850 859 j.klosinska@korner.pl 

Dział:

44 685 26 42

Marta Bulińska, m.bulinska@korner.pl

Emilia Skrzypczak e.skrzypczak@korner.pl

Katarzyna Koper k.koper@korner.pl

Dział Kadr i Płac

Spec. ds Kadr: 

Emilia Skrzypczak, 
44 685 26 67, 795 524 999

e.skrzypczak@korner.pl lub kadry@korner.pl

Dział BHP

Spec. ds BHP

(tylko soboty) :

Jolanta Spychalska,
44 685 26 67, bhp@korner.pl

Dział Informatyki

Informatyk:

Bartłomiej Kalwik

b.kalwik@korner.pl lub informatyk@korner.pl

Sklep Internetowy korner24.pl

Dział Marketingu

Monika Widawska

tel. 44 6 850 859, monika.widawska@korner.pl

Oddział Krakowska, Radomskopokaż dojazd

 

godz. otwarcia: pon - piątek: 8.00 - 18.00 / sobota: 8.00 - 13.00


97-500 Radomsko, Krakowska 259
krakowska@korner.pl 
tel/fax. 44 683 91 82
Kierownik Oddziału: Robert Dubielski, 604 972 706, r.dubielski@korner.pl
Obsługa Klienta:

Ewelina Siewierska, e.siewierska@korner.pl , 608 677 529
Joanna Wyrfel, j.wyrfel@korner.pl

Sławomir Niedźwiecki, s.niedzwiecki@korner.pl ,  784 098 251

możliwość płacenia kartą:

 

BiuroSerwispokaż dojazd

 

godz. otwarcia: pon - piątek: 8.00 - 18.00 / sobota: 8.00 - 13.00


97-500 Radomsko, Krakowska 259
krakowska@korner.pl 
tel/fax. 44 683 91 82
Obsługa Klienta:

Grzegorz Suchan, 795 552 891 g.suchan@korner.pl

Ewelina Siewierska, 608 677 529 e.siewierska@korner.pl

 

Oddział Folwarki, Radomskopokaż dojazd

 

godz. otwarcia: pon - piątek: 8.00 - 18.00 / sobota: 8.00 - 13.00


97-500 Radomsko, ul. Ładna 12, (Folwarki)
folwarki@korner.pl 
tel/fax. 44 683 87 76
Kierownik Oddziału: Robert Dubielski, 604 972 706, r.dubielski@korner.pl
Obsługa Klienta: Krzysztof Lemański, k.lemanski@korner.pl 
Zbigniew Rozpara, z.rozpara@korner.pl

 

Oddział Częstochowapokaż dojazd

 

godz. otwarcia: pon - piątek: 8.00 - 18.00 / sobota: 8.00 - 13.00


42-200 Częstochowa, Legionów 90/100
czestochowa@korner.pl 
tel. 34 360 22 00, fax 34 360 22 01
Kierownik Oddziału: Artur Dłubak, 784 098 250, a.dlubak@korner.pl
Obsługa Klienta: Ewelina Matuszewska, e.matuszewska@korner.pl 
Agnieszka Maciągowska, a.maciagowska@korner.pl 
Maria Kała, m.kala@korner.pl 
Wanda Woronowska, w.woronowska@korner.pl 
Natalia Matuszewskal, n.matuszewska@korner.pl
możliwość płacenia kartą:

 

Oddział Czarnkówpokaż dojazd

 

godz. otwarcia: pon - piątek: 8.00 - 17.00 / sobota: 8.00 - 13.00


64-700 Czarnków, Przemysłowa 4
czarnkow@korner.pl 
tel. 67 253 06 86, fax 67 253 06 87
Kierownik Oddziału: Hanna Klimasek, 662 022 313, h.klimasek@korner.pl
Obsługa Klienta: Szymon Ranke, sz.ranke@korner.pl 
Sławomir Kmieć 784 098 259, s.kmiec@korner.pl

 

 

Oddział Zawierciepokaż dojazd

 

godz. otwarcia: pon - piątek: 8.00 - 18.00 / sobota: 8.00 - 13.00


42-400 Zawiercie, 11-go Listopada 9
zawiercie@korner.pl 
tel. 32 670 39 03, fax 32 670 39 05
Kierownik Oddziału: Łukasz Malenga, 666 867 894, l.malenga@korner.pl 
Obsługa Klienta:
Akcesoria Meblowe;
Dorota Tkaczyk, 608 498 007 d.tkaczyk@korner.pl 
Konrad Stanik, 662 298 359, k.stanik@korner.pl

 

Oddział Jelenia Górapokaż dojazd

 

godz. otwarcia: pon - piątek: 8.00 - 18.00 / sobota: 8.00 - 13.00


58-500 Jelenia Góra, Spółdzielcza 27
jelenia.gora@korner.pl 
tel. 75 753 69 20, fax 71 339 00 28
Kierownik Oddziału: Krzysztof Hartwig, 666 867 918, k.hartwig@korner.pl
Obsługa Klienta:
Czechy;
Katarzyna Nowosielska, k.nowosielska@korner.pl
Beata Obrzyńska jelenihora-cz@korner.pl,   b.obrzynska@korner.pl
Tel.75 753 69 20, fax 71 339 00 28

 

Oddział Wrocławpokaż dojazd

 

godz. otwarcia:

pon - piątek: 8.00 - 17.00

so: 8.00 - 13.00



53-234 Wrocław, Grabiszyńska 233 G

wroclaw@korner.pl 
tel. 71 363 97 26, +48 662 298 351

Kierownik Oddziału: Marek Ciołczyk, 666 867 910, m.ciolczyk@korner.pl
Obsługa Klienta:

Joanna Mierzwiak, j.mierzwiak@korner.pl

możliwość płacenia kartą:

 

Oddział Wałbrzychpokaż dojazd

 

 

godz. otwarcia: pon - piątek: 8.00 - 17.00 / sobota: 8.00 - 13.00


58-304 Wałbrzych, Ludowa 58A
walbrzych@korner.pl 
tel. 74 842 53 74, fax 74 845 30 36
Kierownik Oddziału Paweł Trawiński, 666 867 924, p.trawinski@korner.pl

 

Oddział Kielcepokaż dojazd

 

godz. otwarcia: pon - piątek: 8.00 - 18.00 / sobota: 8.00 - 13.00


25-671 Kielce, Transportowców 16A
kielce@korner.pl
tel. 41 346 00 40, fax. 41 368 37 98
Kierownik Oddziału Michał Skowroński, 666 867 925, m.skowronski@korner.pl
Obsługa Klienta:

Jolanta Skowrońska, 666 867 882, j.skowronska@korner.pl

 

Oddział Jasłopokaż dojazd

 

godz. otwarcia: pon - piątek: 8.00 - 18.00 / sobota: 8.00 - 13.00


38-200 Jasło, Towarowa 18 
jaslo@korner.pl 
tel./fax 13 448 30 40, 134 468 003

Kierownik Oddziału Marzena Stanek, 734-135-326, m.stanek@korner.pl
Obsługa Klienta:
Magdalena Patla, m.patla@korner.pl

 

Oddział Bytompokaż dojazd

 

godz. otwarcia: pon - piątek: 8.00 - 18.00 / sobota: 8.00 - 13.00 


41-402 Bytom, Siemianowicka 105B
bytom@korner.pl 
tel./fax 32 289 11 36
Kierownik Oddziału Jerzy Kurek, 608 554 317, j.kurek@korner.pl
 

 

Oddział Brzezinypokaż dojazd

 



95-060 Brzeziny, Głowackiego 1
brzeziny@korner.pl 
tel./fax 46 874 24 57
Kierownik Oddziału Pogoda Zbigniew, 604 972 589, z.pogoda@korner.pl

 

Oddział Rzeszówpokaż dojazd

 

godz. otwarcia: pon-piątek: 08.00- 18.00 /sobota: 08.00-13.00


35-301 Rzeszów, Al. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego 18

rzeszow@korner.pl 
tel. 17 857 10 90, 666 867 912

Kierownik Oddziału Tomasz Stanek, 666 867 926 t.stanek@korner.pl

 

Oddział Tarnówpokaż dojazd

 

godz. otwarcia: pon-piątek: 08.00-18.00/ sobota: 08.00-13.00


33-100 Tarnów, Klikowska 101C

tarnow@korner.pl
tel. 14 626 62 40

Kierownik Oddziału

Rafał Wałęga, r.walega@korner.pl, 795 552 701

 

Oddział Lublinpokaż dojazd

godz. otwarcia: pon-piątek: 08.00-17.00/ sobota: 08.00-12.00


20-445 Lublin, ul Zemborzycka 112E

lublin@korner.pl

tel. 81 744 96 85, fax 81 744 96 84

Kierownik Oddziału Artur Raczkowski 795 552 841,a.raczkowski@korner.pl
 

 

Hurtownie Partnerskie

Marbo BiG Sowa Sp. jawnapokaż dojazd

 

Marbo BiG Sowa Sp. jawna

26-640 Skaryszew, ul. Konopnickiej 7
tel/fax 48 610 31 44
Grzegorz Sowa, 601 800 989, marbo-sowa@wp.pl

 

DOREX Sp. z o.o.pokaż dojazd

 


43-100 Tychy, ul. Graniczna 26
tel. 32 216 85 57, fax 32 216 85 42
centrum@dorex.net.pl

 

Copyright © 2013 KORNER
Wszelkie prawa zastrzeżone.