Korner Logo GMAILNA GOOGLE APPS

Jedną z głównych zalet przeniesienia poczty firmy Korner na Gmail jest szyfrowanie połączenia dzięki opcji „Zawsze używaj https” która pozwala na korzystanie z bezpiecznego, zaszyfrowanego protokołu.

Wyświetlanie załączników w przeglądarce, szyfrowanie połączeń z serwerami Google, odzyskiwania po awariach poprzez wbudowane mechanizmy czy uwierzytelnianie nadawcy poprzez uwierzytelnianie dwuetapowe zyskujemy maksymalne bezpieczeństwo komunikacji z partnerami handlowymi, nawet w takich miejscach jak np.: publiczne hot-spoty WiFi.

Poczty możemy używać wykorzystując nie tylko komputer, ale też wielu inny urządzeń mobilnych. Bez problemu sprawdzimy skrzynkę odbiorczą, skorzystamy z kalendarza i innych funkcji w telefonie komórkowym lub tablecie. Dostępny widżet Gmail pozwala na przeglądanie odebranych wiadomości i pisać nowe e-maile bezpośrednio na głównym ekranie urządzenia dzięki czemu będziemy dostepni dla naszych klientów bez względu na miejsce w którym się znajdujemy.

 

Targi Cieślarstwa i Dekarstwa

- Fotorelacja -

09-05-0215 Częstochowa (Rudniki)

Głównymi zwiedzającymi były firmy cieślarskie wykonujące więźbę dachową.
W ramach targów przeprowadzono pokaz budowy więźby dachowej,
przy której omawiano również zastosowanie płyt MFP oraz produktów firmy STEICO.
Korner jako dystrybutor STEICO i MFP cieszył się ogromnym zainteresowaniem.

maxgloss main

MAXGLOSS to wysokopołyskowe fronty meblowe powstająca na bazie płyty MDF, na którą z jednej strony nakładana jest warstwa połyskowego akrylu RAUVISIO brillant firmy REHAU, a z drugiej przeciwprężna warstwa lakieru w kolorze białym, krawędzie gotowych frontów zamknięte są obrzeżem RAUKANTEX laser edge – firmy REHAU, zgrzewanym przy pomocy innowacyjnej metody oklejania laserowego, gdzie łączenie powierzchni płyty z obrzeżem jest praktycznie niewidoczne.

Fronty akrylowe MAXGLOSS są najnowszym produktem będącym alternatywą dla frontów lakierowanych w meblarstwie. Powierzchnia frontu jest odporna na działanie promieniowania UV, krawędzie są wodoodporne, a kolorystyka jest w pełni powtarzalna.

Gotowe fronty dostarczane są zawsze z folią ochronną, co pozwala uniknąć uszkodzeń powierzchni. Front oklejony jest obrzeżem w kolorze płyty. W ofercie posiadamy tylko fronty pełne, bez frezowania ozdobnego. Nie obowiązuje tabela wymiarów typowych.

 

Parametry frontów MAXGLOSS:

Całkowita grubość frontów: 17mm
Maksymalny wymiar gotowych frontów: 2760mm x1260mm
Minimalny wymiar gotowych frontów: 200mm x 100mm

 

KOLORYSTYKA

 

pulcino

Pulcino 5336B
waniliowy

Magnolia 5335B
kość słoniowa

magnolia
giabbano

Gabbiano 6339B
srebrny jasny
metalic

Cubanite 5338B
cubanit metalic

cubanite
bigio

Bigio 6340B
grafit metalic

Bianco 5000B
biel arktyczna

bianco
moro

Moro 5112B
czarny

 

Wytyczne montażowe

1. Przed montażem należy sprawdzić wszystkie materiały i elementy pod kątem uszkodzeń i wad.
2. W celu uniknięcia pęknięć naprężeniowych należy wyeliminować naprężenia podczas obróbki i montażu
3. Nie używać narzędzi bezpośrednio na powierzchni płyty.
4. Silne rozpuszczalniki, specjalne środki czyszczące (np. środki do udrażniania rur, przemysłowe środki czyszczące, środki do szorowania czy myjki ścierne) oraz silne substancje chemiczne mogą uszkodzić powierzchnię materiału.
5. Większe zabrudzenia mogą podczas czyszczenia spowodować zarysowania, dlatego też zabrudzone miejsce należy zawsze ostrożnie wyczyścić ścierką z mikrowłókna.
6. Nie należy stawać na niezamontowanych i zamontowanych elementach RAUVISIO brilliant.

Konserwacja powierzchni

RAUVISIO brilliant to materiał przyjemnie ciepły w dotyku, charakteryzujący się jednocześnie niezwykłą optyczną głębią. RAUVISIO brilliant jest odporny na działanie większości substancji stosowanych w gospodarstwie domowym. Jednak dłuższe działanie agresywnych substancji może pozostawić ślady lub doprowa­dzić do uszkodzeń. Do czyszczenia nie stosować środków czyszczących na bazie alkoholu lub środków szorujących, ponieważ mogą one uszkodzić powierzchnię materiału. Mocne zabrudzenia należy usuwać przy pomocy ściereczki (z mikrowłókna) i wody z mydłem. Następnie można nałożyć warstwę środka konserwującego w formie mleczka REHAU brilliant. Ten specjalnie dobrany środek konserwujący poprawia wrażenia dotykowe i chroni powierzchnię materiału podczas codziennego użytkowania, pozwalając cieszyć się przez długi czas z jego wysokiego połysku.

tło wytyczne1000px

 

UWAGA! Środki ostrożności.
Po usunięciu folii ochronnej powierzchnia RAUVISIO brilliant pozostaje jeszcze nieco wrażliwa, jednak utwardza się w ciągu kilku dni pod wpływem temperatury otoczenia. Zaleca się jej uszlachetnienie przez zastosowanie mleczka REHAU brilliant.

GWARANCJA I REKLAMACJE

Okres gwarancji na fronty meblowe wynosi 24 miesiące.

Gwarancja obejmuje:

• wady powłoki akrylowej wynikające z niewłaściwego połączenia MDF z warstwą akrylu
• pęcherze powietrza pod powierzchnią
• nierówności powierzchni frontu
• odklejające się obrzeże

Gwarancja nie obejmuje wad związanych z niewłaściwym użytkowaniem frontów oraz uszkodzeń powstałych w transporcie, nie z winy producenta, dlatego bardzo ważne jest dokładne zapoznanie oraz zastosowanie się do środków ostrożności i wytycznych montażowych.

 

KORNER na targach

Dom, Ogród i Ty w Kielcach

IMG_20150411_174109_panorama

Kieleckie Targi DOM oraz OGRÓD i TY adresowane są do osób, które chcą zmienić wygląd domu, mieszkania, dużej działki czy małego ogródka.

Wystawy są jednymi z największych tej branży w Polsce, oferującymi szeroką gamę elementów wyposażenia wnętrz, materiałów budowlanych, wykończeniowych oraz roślin ogrodowych.

W tym roku swoje produkty pokazało blisko 300 firm z całej Polski. Na stoiskach można było również uzyskać bezpłatne porady fachowców.

Wśród firm produkty prezentowała firma KORNER.

Zapraszamy na XVII Sądeckie Targi

“Dom i Otoczenie”

Sądeckie Targi Budownictwa posiadają wieloletnią tradycję. Pierwsza edycja miała miejsce jesienią 1997 roku. W 2006 r. postanowiliśmy zmienić termin targów i przenieść je na wiosnę. Jest to okres sprzyjający budownictwu, to wtedy pojawiają się nowości; firmy prezentują oferty całoroczne; po okresie zimowym rusza rynek budowlany. Wiosna to także czas podejmowania decyzji przez klientów, dokonywania wyborów, szukania potencjalnych dostawców na wybrane produkty; to czas rozpoczynania budów. Targi odbywają się Hali Sportowej przy ul. Nadbrzeżnej 3