slajd-1
slajd-2

Nowa Gazetka Korner Inspiracje

Promocja obowiązuje od 01.07.2015 do 30.09.2015 lub do wyczerpania zapasów.

Korner podczas Dni Radomska

27,28-06-2015

Podczas święta miasta “Dni Radomska” na naszym stoisku można było zobaczyć i wypróbować produkty z najnowszej gazetki Korner inspiracje, między innymi:
- nową kolekcje płyt i blatów,
- “Materials we love” firmy Pfleiderer,
- fronty akrylowe Maxgloss,
- oraz bardzo ciekawe akcesoria meblowe Blum, FGV czy oświetlenie EKO-Light.

Zainteresowanych zakupami zapraszamy do naszych hurtowni.

logo korner small2NA GOOGLE APPS

Miło nam poinformować, że firma Korner przeszła na Google Apps. Tym samym dołączyła do 5 milionów firm, które używają tego nowoczesnego rozwiązania Google. Mamy nadzieje, że nasi pracownicy będą mogli z Państwem pracować jeszcze szybciej i lepiej, a bezpieczeństwo naszej korespondencji i dokumentów jest gwarantowane najbardziej rygorystycznymi certyfikatami. Nasi przedstawiciele handlowi i doradcy dzięki wielu nowym rozwiązaniom będą bardziej efektywni zarówno w pracy w oddziałach jak i w terenie.

Targi Cieślarstwa i Dekarstwa

- Fotorelacja -

09-05-0215 Częstochowa (Rudniki)

Głównymi zwiedzającymi były firmy cieślarskie wykonujące więźbę dachową.
W ramach targów przeprowadzono pokaz budowy więźby dachowej,
przy której omawiano również zastosowanie płyt MFP oraz produktów firmy STEICO.
Korner jako dystrybutor STEICO i MFP cieszył się ogromnym zainteresowaniem.

maxgloss main

MAXGLOSS to wysokopołyskowe fronty meblowe powstająca na bazie płyty MDF, na którą z jednej strony nakładana jest warstwa połyskowego akrylu RAUVISIO brillant firmy REHAU, a z drugiej przeciwprężna warstwa lakieru w kolorze białym, krawędzie gotowych frontów zamknięte są obrzeżem RAUKANTEX laser edge – firmy REHAU, zgrzewanym przy pomocy innowacyjnej metody oklejania laserowego, gdzie łączenie powierzchni płyty z obrzeżem jest praktycznie niewidoczne.

Fronty akrylowe MAXGLOSS są najnowszym produktem będącym alternatywą dla frontów lakierowanych w meblarstwie. Powierzchnia frontu jest odporna na działanie promieniowania UV, krawędzie są wodoodporne, a kolorystyka jest w pełni powtarzalna.

Gotowe fronty dostarczane są zawsze z folią ochronną, co pozwala uniknąć uszkodzeń powierzchni. Front oklejony jest obrzeżem w kolorze płyty. W ofercie posiadamy tylko fronty pełne, bez frezowania ozdobnego. Nie obowiązuje tabela wymiarów typowych.

 

Parametry frontów MAXGLOSS:

Całkowita grubość frontów: 17mm
Maksymalny wymiar gotowych frontów: 2760mm x1260mm
Minimalny wymiar gotowych frontów: 200mm x 100mm

 

KOLORYSTYKA

 

pulcino

Pulcino 5336B
waniliowy

Magnolia 5335B
kość słoniowa

magnolia
giabbano

Gabbiano 6339B
srebrny jasny
metalic

Cubanite 5338B
cubanit metalic

cubanite
bigio

Bigio 6340B
grafit metalic

Bianco 5000B
biel arktyczna

bianco
moro

Moro 5112B
czarny

 

Wytyczne montażowe

1. Przed montażem należy sprawdzić wszystkie materiały i elementy pod kątem uszkodzeń i wad.
2. W celu uniknięcia pęknięć naprężeniowych należy wyeliminować naprężenia podczas obróbki i montażu
3. Nie używać narzędzi bezpośrednio na powierzchni płyty.
4. Silne rozpuszczalniki, specjalne środki czyszczące (np. środki do udrażniania rur, przemysłowe środki czyszczące, środki do szorowania czy myjki ścierne) oraz silne substancje chemiczne mogą uszkodzić powierzchnię materiału.
5. Większe zabrudzenia mogą podczas czyszczenia spowodować zarysowania, dlatego też zabrudzone miejsce należy zawsze ostrożnie wyczyścić ścierką z mikrowłókna.
6. Nie należy stawać na niezamontowanych i zamontowanych elementach RAUVISIO brilliant.

Konserwacja powierzchni

RAUVISIO brilliant to materiał przyjemnie ciepły w dotyku, charakteryzujący się jednocześnie niezwykłą optyczną głębią. RAUVISIO brilliant jest odporny na działanie większości substancji stosowanych w gospodarstwie domowym. Jednak dłuższe działanie agresywnych substancji może pozostawić ślady lub doprowa­dzić do uszkodzeń. Do czyszczenia nie stosować środków czyszczących na bazie alkoholu lub środków szorujących, ponieważ mogą one uszkodzić powierzchnię materiału. Mocne zabrudzenia należy usuwać przy pomocy ściereczki (z mikrowłókna) i wody z mydłem. Następnie można nałożyć warstwę środka konserwującego w formie mleczka REHAU brilliant. Ten specjalnie dobrany środek konserwujący poprawia wrażenia dotykowe i chroni powierzchnię materiału podczas codziennego użytkowania, pozwalając cieszyć się przez długi czas z jego wysokiego połysku.

tło wytyczne1000px

 

UWAGA! Środki ostrożności.
Po usunięciu folii ochronnej powierzchnia RAUVISIO brilliant pozostaje jeszcze nieco wrażliwa, jednak utwardza się w ciągu kilku dni pod wpływem temperatury otoczenia. Zaleca się jej uszlachetnienie przez zastosowanie mleczka REHAU brilliant.

GWARANCJA I REKLAMACJE

Okres gwarancji na fronty meblowe wynosi 24 miesiące.

Gwarancja obejmuje:

• wady powłoki akrylowej wynikające z niewłaściwego połączenia MDF z warstwą akrylu
• pęcherze powietrza pod powierzchnią
• nierówności powierzchni frontu
• odklejające się obrzeże

Gwarancja nie obejmuje wad związanych z niewłaściwym użytkowaniem frontów oraz uszkodzeń powstałych w transporcie, nie z winy producenta, dlatego bardzo ważne jest dokładne zapoznanie oraz zastosowanie się do środków ostrożności i wytycznych montażowych.